Tel.: 0907 777 748

  

webmail

    

webmail
Televízia - chytré funkcie -  Detronics s.r.o. - internet service provider
Televízia - chytré funkcie -  Detronics s.r.o. - internet service provider
Televízia

Televízia - chytré funkcie


Sledujte obľúbené programy a užívajte si interaktívne funkcie, ktoré Vám tv2go ponúka.pauza

Urobte si pri sledovaní pauzu a zastavte program až na 3 hodiny.

Vďaka tejto funkcii si program zastavíte, v kľude urobíte kávu alebo popcorn, zdvihnete telefón, alebo napríklad odbehnete do obchodu. V sledovaní televízie budete pokračovať následne bez toho, aby Vám unikol nejaký zážitok. TV program si viete zastaviť až na 3 hodiny.

pauza

Spustenie programu od začiatku

Nestihli ste začiatok obľúbeného programu? Nevadí, aktivujte si ovládačom funkciu Spustenie programu od začiatku. Program sa spustí od začiatku zo záznamu a vy si budete môcť pretočiť reklamy a nudné miesta. Prípadne sa môžete vrátiť k zaujímavým momentom sledovaného programu.

pauza

TV archív

Zmeškali ste Váš obľúbený program, alebo Vás nezaujalo nič z práve vysielaných programov? Nevadí s našim 7 dňovým archívom na všetkých TV kanáloch si určite zábavu nájdete.

pauza

Nahrajte si svoj obľúbený program na 30 dní.

Viete že si nestihnete pozrieť Váš obľúbený film, alebo seriál? Alebo sa na dokument chcete pozrieť v priebehu pár dní viackrát? Nahrajte si až 100 hodín TV programov. Zostanú Vám k dispozícii na pozretie po dobu 30-tich dní.

Informácie o vysielaných programoch 7 dní dopredu a 7 dní dozadu.

V programovom sprievodcovi sú zobrazené všetky TV kanály. Tu zistíte informácie o práve vysielaných programoch, odvysielaných programoch až 7 dní spätne a tých, ktoré budú vysielané najbližší týždeň. Pomocou programového sprievodcu si aktivujete TV archív spustením zvoleného programu, alebo uložíte program až na 30 dní od jeho živého vysielania.

pauza

Zoznam TV kanálov

Sú pre Vás TV kanály nevhodne poukladané. Vaše obľúbené nie sú na správnom mieste? Nevadí pomocou tejto funkcie si ich poukladáte v správnom poradí.

pauza

Zvuková stopa

Ak vysielaný program obsahuje aj inú zvukovú stopu, viete si ju spustiť a pozerať program aj v inom ako slovenskom jazyku. Napríklad v pôvodnom znení.

pauza

Mobilná TV

Obľúbený program si pozriete aj mimo obývačky. Spolu s domácou televíziou od nás získate aj mobilnú televíziu, ktorú si spustíte na Vašom smartfóne, tablete, alebo v počítači.

Spoločne sa posaďte k televízii

a naplno využite širokú ponuku televíznych programov.
Zoberte si do ruky ovládač a užite si chytré funkcie.
Vaša obývačka sa stane miestom plným multimediálnej zábavy.

 
tv2go je interaktívna televízia so 7-dňovým archívom na všetkých vysielaných TV kanáloch. Táto funkcionalita je jedinečná, pretože takto široký archív na Slovenskom trhu nemá konkurenciu. Samozrejmosťou sú funkcie ako zastavenie, pretočenie, znovuspustenie a nahrávanie práve vysielaného programu. Ďalšou jej nosnou črtou je kvalita obrazu. Takmer polovica TV kanálov z programovej ponuky je v vo vysokom HD rozlíšení. Spolu s možnosťou príjmať televíziu na TV príjmači prostredníctvom set top boxu, zákazník získava bezplatne prístup k mobilnej verzii tv2go, ktorú môže využiť napríklad mimo svojho domova v mobilnom telefóne, tablete, alebo v prehliadači počítača.