Tel.: 0907 777 748

  

webmail

    

webmail
O nás - Detronics s.r.o. - internet service provider
O nás - Detronics s.r.o. - internet service provider
O nás

O nás


Pokiaľ potrebujete mať pravidelný prísun informácií, byť v kontakte s priateľmi, žiť na sociálnych sieťach, alebo prípadne byť často online, náš intenet Vám to určite splní.
Pokiaľ Vaša firma hľadá pripojenie do internetu s vysokou kvalitou a férovými podmienkami, alebo online prepojenie s Vašimi pobočkami, ste na správnom mieste.
Pokiaľ hľadáte pohodu do Vašej domácnosti pri pozeraní obľúbených filmov, prípadne na cestách a dovolenkách, naša digitálna televízia s internaktínymi funkciami Vám to určite umožní.

Všetky tieto služby sú súčasťou nášho portfólia.

A nie len to. Pre nás nieste len číslo zmluvy. Starostlivosť o zákazníka je každodennou súčasťou nášho tímu.

Detronics pre Vás budujeme od roku 2000.

Naša sieť sa nachádza v regióne okresov Zvolen, Krupina a Lučenec. Ak sa Váš dom, byt, alebo firma nachádzajú v pokrytí optickou sieťou, vieme Vám ponúknuť vysokorýchlostný internet vhodný na akékoľvek využitie spolu s digitálnou interaktívnou televíziou. Pre ostatných máme k dispozícii vysoko kvalitné bezdrôtové pripojenie.
V roku 2001 sme začali s poskytovaním pripojenia do siete internet v okrese Zvolen, v roku 2003 v meste Lučenec a v roku 2007 sme sa stali poskytovateľom pripojenia v okrese Krupina.
V roku 2009 sme začali s výstavbou optických sietí v nami pokrytých regiónoch.
V roku 2011 sme sa stali členom peeringového centra SIX.
V roku 2013 sme začali poskytovanie digitálnej interaktívnej televízie.
Dnes do portfólia našich zákazníkov patria domácnosti, malé, stredné, ale aj veľké firmy, banky, verejný sektor, a takisto aj iní poskytovatelia internetových služieb.