Tel.: 0907 777 748

  

webmail

    

webmail
Internet -  - Detronics s.r.o. - internet service provider
Internet -  - Detronics s.r.o. - internet service provider
Internet

Internet


Overte si dostupnosť našich elektronických služieb na Vašej adrese

V prvom poli si vyberte Vaše mesto (alebo obec) a v druhom si vyberte Vašu ulicu.
Pokiaľ Vašu ulicu alebo popisné číslo domu nenájdete, zadajte položku "Iná ulica", alebo "Celá obec".

    

Optické pripojenie
lokalita A
Optické pripojenie
lokalita A2
Optické pripojenie
lokalita B
Optické pripojenie
lokalita B2
Bezdrôtové pripojenie
lokalita A
Bezdrôtové pripojenie
lokalita B

Optické pripojenie

Na pripojenie zákazníkov do našej optickej siete používame dve technológie - FTTB a FTTH. Obe sú svojou kvalitou a poskytovanou službou prakticky rovnocenné. Na oboch poskytujeme vysokorýchlostný internet, digitálnu televíziu a iné dátové služby.

Technológia FTTB - jedná sa o pripojenie väčšiny bytových domov v regióne okresov Zvolen a Krupina na optickú sieť. V spoločných priestoroch je umiestnené optické zariadenie, ktoré umožňuje rozbočenie signálu z optického kábla do jednotlivých bytov pomocou aktívneho ethernetu.
Technológie FTTH (GPON) - jedná sa v súčastnosti o najmodernejšie pripojenie. Od roku 2014 budujeme optickú sieť už len touto technológiou. Na úrovni ulíc nepripájame len zákazníkov v bytových domoch, ale aj samostatne stojacie objekty, ako sú rodinné domy, firmy, obchody a iné organizácie. Zákazníkovi dovedieme optické vlákno priamo až k nemu.

Obe technológie ponúkajú ten najvyšší štandard, ako je vysoká rýchlosť, nízka odozva a minimálny jitter.

Bezdrôtové pripojenie

Na Slovensku ide o najrozšírenejšiu alternatívnu technológiu pripojenia do siete internet. Aj v našom prípade sa nachádza v oblastiach, v ktorých ešte nemáme vybudovanú optickú infraštruktúru. Sieť je tvorená bezdrôtovými prístupovými bodmi, väčšinou pokrývajúcimi konkrétne oblasti, mestské pasáže, ulice, obce v pásme 5GHz. Jednotlivý zákazníci sú pripojení rádiovým modemom. Táto technológia umožňuje aj dnes dostatočnú rýchlosť a nízku latenciu pripojenia pre plnohodnotnú prácu, alebo zábavu na internete.